Akınsoft Tüm Programlar


AKINSOFT Wolvox ERP
Code:WOO8

Ön Muhasebe / Kurumsal Kaynak Planlaması kullanmak isteyen tüm işletmelere hitap etmektedir. Modüler yapısı sayesinde oldukça zengin bir kullanım alanına sahiptir. İşletmenizin küçük, ortak ölçekli veya büyük olması fark etmeksizin rahatlıkla kullanılabilmesi için kurgulanmış bir alt yapıdadır.

AKINSOFT Wolvox Restoran
Code:WOA8

AKINSOFT WOLVOX Restoran Programı, Restoran, kafe, bar, otel, spa ve bilardo salonlarında adisyonları takip etmek için kullanabilirsiniz.

AKINSOFT Wolvox Hızlı Satış
Code:WWH8

Marketler ve satış noktalarında tam otomasyon sağlamak isteyen tüm işletmeler için.AKINSOFT WOLVOX Hızlı Satış Programı , WOLVOX Erp ve WOLVOX Market Yönetimi programı ile tam entegrasyonludur. (Cari 1, Kasa, Stok 1, Fatura, Banka, Hızlı Satış, Yazarkasa Terazi, modülleri ile direk entegrasyonludur.)

AKINSOFT Wolvox Servis
Code:VSV8

Beyaz eşya servisleri,oto tamircileri,telefon tamircileri,elektrik elektronik servisleri,yerinde ve uzaktan destek veren işyerlerinin iş plan ve yüklerini takip etmek,işlemlerin hangi aşamada olduklarını takip etmeye yarayan bir yazılımdır.

AKINSOFT Wolvox Otel
Code:WHO8

Güçlü Wolvox ERP altyapısı ile otelini yönetmek isteyen tüm işletmeler için.

AKINSOFT WOLVOX Otel Programı, ERP ile tam entegrasyonlu, rezervasyon, resepsiyon, ön büro, odalar yönetimi, satış/kontrat işlemleri, ön kasa, CRM, departman haberleşme, bildirim hizmetleri, banket/organizasyon yönetimi, forecast raporları, gün sonu işlemleri, bloke işlemleri, xml raporları ve otel durum raporunu içermektedir.

AKINSOFT Wolvox CRM
Code:VCM8

CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) e önem veren tüm işletmeler için.
AKINSOFT WOLVOX CRM Programı , WOLVOX Erp’ nin bir parçasıdır ve tam entegrasyonludur.Müşteri listesi oluşturarak liste bazında toplu işlem yapabilir,Kampanya tanımları oluşturarak kampanya planlamalarını ve sonuçlarını tutar bazında karşılaştırabilir,
* Proje ve satış takip kayıtlarını oluşturarak kampanyalarla ilişkilendirebilir,

AKINSOFT Wolvox İns.Kaynakları
Code:WIK8

Barkodlu proximity kartlar ve parmak izi okuyucu sistemler ile personel giriş-çıkışlarını kontrol altına almak isteyen işletmelere ve personel özlük bilgiler ile maaş takibinin yanı sıra bordro ve puantaj işlemlerini takip etmek isteyen işletmelere hitap etmektedir.
Personel işlemleri, Puantaj bordro takibi, E-Bildirge sistemine uygun XML dosya hazırlama, Aylık bildirgeler, Giriş – Çıkış bildirgeleri, Vizite Kağıtları, İşyeri Bildirgeleri, Raporlamalar, İş Başvuru Kayıt Takibi ile İş İlan Kayıt modüllerini ve Ziyaretçi Takip modüllerini içermektedir.

AKINSOFT Wolvox Kapı Ekranı
Code:WKE8

Kapı ekranı ve sesli uyarı sistemi ile personel giriş – çıkışlarını kontrol altına almak isteyen tüm işletmelere hitap etmektedir.
* Personellerin Wolvox İnsan Kaynakları programı ile etkileşimli olarak giriş veya çıkış yapabilmesini sağlar.
* Bilgisayara bağlanacak sıradan bir barkod okuyucu ile gelişmiş bir personel takip sistemi kurmanıza imkan verir.
* Aynı zamanda parmak izi okuyucu ve yüz tanıma cihazları ile entegre olarak kullanılabilir.
* Personel veya insan kaynakları müdürünün ulaştırmak istediği iletiler giriş veya çıkış esnasında personele gösterilebilir.
* Giriş veya çıkış işlemi yapılırken işlemi yapan kişinin görüntüsü web kamerası ile kayıt altına alınabilir. Böylece personellerin birbirleri yerine kart okutması önlenebilir.

AKINSOFT E-Ticaret
Code:IET1

İnternet üzerinde satış yapmak isteyen tüm işletmelere hitap etmektedir.
E-Ticaret, Sanal Pos, Kapıda Ödeme, Yönetim Paneli, Ürün Karşılaştırma, Gelişmiş Fiyatlandırma, Excel Veri Transfer Modülü
* Varyantlı ürün oluşturarak kullanıcın arayüzünde renk/beden seçimi yapılmasını sağlayabilir,
* Ürünlere özel özellik girişi yaparak özelliğe bağlı sipariş oluşturulmasını sağlayabilir,Ürünleri farklı sanal mağazalarda farklı fiyatlardan satışa sunabilir,Kampanya/promosyon tanımları oluşturabilir, indirim kuponu girişi yapabilir,Üyelere özel fiyat veya indirim belirleyebilir,Ürünleri XML olarak dışarı çıkartabilir veya XML’den ürün aktarımı sağlayabilir,Siparişleri toplu bir şekilde kargolandı durumuna alarak kargo numarası atayabilir,Kargo firmaları ile entegrasyon sağlayabilir,Sitenin bayi girişi ile açılmasını sağlayabilir,E-Ticaret programındaki siparişleri ERP programına direkt fatura olarak kayıt edebilirsiniz.