Pdks Personel Takip Sistemi

ZKBİO TİME ZAMAN KONTROL(PDKS) YAZILIMI

BioTime Zaman Kontrol(PDKS) yazılımı ile insan kaynakları departmanlarının personel devam kontrollerini sağlaması, raporlandırması ve ücretlendirmesi için mükemmel bir çözümdür. Personel devam kontrol yazılımı sayesinde sistematik bir şekilde tek bir alandan tüm raporlamaları kontrol edebilirsiniz.
Yazılımdaki farklı ayrıcalıkları yönetmek için birden fazla yönetici atayabilirsiniz. Tüm veriler cihazlardan otomatik olarak sunucuya aktarılır. Aynı zamanda mobil aplikasyonu bulunan BioTime yazılımı ile yönetici ve çalışanlar mobil aplikasyon üzerinde check-in ve katılım özetlerini görüntüleyebilir.
BioTime 8.0, ZKTeco’nun standalone push iletişim cihazlarına Ethernet / WiFi / GPRS / 3G ile sabit bağlantı sağlayan ve mobil uygulama ve web tarayıcısı tarafından çalışanlara self-servis sunmak için özel bir bulut olarak çalışan güçlü bir web tabanlı zaman kontrol(PDKS) yönetim yazılımıdır. 
Birden çok yönetici, bir web tarayıcısı kullanarak BioTime 8.0’a her yerden erişebilir. Yüzlerce cihazı, binlerce çalışanı ve işlemlerini biotime 8.0 PDKS yazılımı ile kolayca idare edebilir.
BioTime 8.0, maaş hesabı yapabilen, takvim, vardiya, zamanlamayı yönetebilen ve katılım raporunu kolayca oluşturabilen dost bir kullanıcı arayüzü ile birlikte gelir.
Yüz, parmak izi, avuç ve kartlı tanıma gibi farklı tanıma metodları ile çalışan personel devam kontrol cihazları pdks yazılımı ile entegre çalışarak veri alış-verişi sağlayabilir. Bu bağlamda, personellerin giriş-çıkış takipleri, yönetimleri ve raporlamaları yazılım üzerinden kolayca yapılabilir. Gelişmiş yazılım desteği ile BioTime PDKS yazılımı insan kaynakları departmanlarının ve yöneticilerin ihtiyaç duyduğu bütün gereksinimleri sağlar.

Yazılım
Sistem Mimarisi Server / Browser
Desteklenen Cihazlar PUSH Protokollü Standalone Cihaz:
Green Label Serisi A Serisi/ B Serisi/ FaceKiosk Serisi/ iClock Serisi/ IN Serisi/ KF Serisi/ MB Serisi/ P Serisi/ S Serisi/ Silk Serisi/ T Serisi/ U Serisi/ UA Serisi/ uFace Serisi/ VF Serisi/ X Serisi
Cihaz Kapasitesi 500 cihazı tek sunucuda barındırabilir
Database PostgreSQL (Default) / MSSQL Server 2005/2008/2012/2014 / MySQL5.0.54 / Oracle 10g/11g/12c
Desteklenen OS (64-bit only) Windows 7/8/8.1/10 / Server 2003/2008/2012/2014/2016
Önerilen Tarayıcılar Chrome 33+ / IE 11+ / Firefox 27+
Monitor Çözünürlüğü 1024 * 768 or above
Donanım
CPU Dual Core Processor with speeds of 2.4 GHz or faster
RAM 4GB RAM or above
Depolama 100 GB ve üzeri Kullanılabilir alanı. (Biz yazılım yükleme dizini olarak NTFS sabit disk bölümünü kullanarak öneriyoruz.)